Koncerts "Mīlestībā lāstekas kūst"

Pirmdien, 17. februārī, plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centra Mazajā zālē notiks koncerts “Mīlestībā lāstekas kūst”.

Lai arī šogad lāstekas tā arī nevar ieraudzīt, jēdziens savu aktualitāti nespēj zaudēt. Šajā koncertā būs klausāmas tautas dziesmu apdares par pavasara rotāšanu un balsu vēdināšanu, līgavas meklēšanu, kā arī latviešu komponistu iemīļotas oriģināldziesmas.

 Skatītājus ar skanīgām dziesmām priecēs Ventspils sieviešu koris “Venda”, PIKC Ventspils Mūzikas vidusskolas koris “Nošu planētas”, kā arī vokālie ansambļi “Mazā prinča planētas”, “Cita planēta” un “Mundus”. Kolektīvu mākslinieciskās vadītājas - Rudīte Tālberga un Anitra Niedre.

Biļešu cena: 2 EUR.

Biļetes pieejamas Ventspils Kultūras centra kasē.  

______________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]