Koncerts “Skaista mūsu tēvu zeme”

Svētdien, 17. novembrī,  plkst. 11.00 Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” norisināsies koncerts “Skaista mūsu tēvu zeme”.

Koncertā uzstāsies pop studija “Jūras akmentiņi”, Centra sākumskolas vokāli instrumentālā grupa “Jautrie draugi” un vokālā studija "Rasa" ar Martas Ritovas dziesmām no jaunā bērnu dziesmu albuma "Draugu noslēpumi".

 

Ieeja  bez maksas.

Pasākumus atbalsta Ventspils pilsētas dome.

__________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]