Koncerts "Skaisto melodiju pasaule"

Svētdien, 8. martā, plkst. 16.00 Ventspils Kultūras centrā uz koncertu “Skaisto melodiju pasaulē” aicina Ventspils senioru sieviešu koris “Slavjaņe” un tā mākslinieciskā vadītāja Ilga Buntika.

Skatītājus ar muzikāliem sveicieniem priecēs koncerta goda viesis - pianists Genādijs Griņko (Rīga), kā arī Ventspils jauktais koris “Cantabile” (mākslinieciskā vadītāja Elena Vaseva), solisti -  Karolina Švarcberga-Sulbajeva, Tatjana Saksaganska, Jekaterina Mirvis-Varkalova, Elena Vaseva, Aleksandrs Mirvis, Vjačeslavs Zagoruļko, Ventspils Jaunrades nama Solo dziedāšanas mācību klases audzēkņi Minjonas Rebhūnas vadībā un koncertmeistare Ludmila Kamiševa.

Krāšņos un ugunīgos deju ritmos uzdzirkstīs deju grupa “Non-Stop” (mākslinieciskā vadītāja Veronika Antonoviča), Jeļenas Smirnovas deju kolektīvs, “Marijas deju studija” (mākslinieciskā vadītāja Marija Ostrovska) un Ventspils Jaunrades nama horeogrāfijas ansamblis “Konfeti” Ļaļas Basmanovas vadībā.

Biļetes cena 2.00 EUR. Biļetes pieejamas Ventspils Kultūras centrā.

______________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]