Koru koncerts "Pavasara iedvesma"

Sestdien, 22. februārī, plkst. 16.00 Ventspils Pārventas bibliotēkā norisināsies koru mūzikas koncerts “Pavasari gaidot”.

Kopā ar Ventspils jaukto kori “Līvzeme” un tā māksliniecisko vadītāju Astru Plostnieci pavasara jaušamajai dvesmai ļausies arī koncerta viesi - Kuldīgas kultūras centra jauktais koris „Ventava” (mākslinieciskā vadītāja Maruta Rozīte) un Kandavas novada Kultūras pārvaldes jauktais koris “Kandava” (mākslinieciskā vadītāja Dzintra Linde).

Visi trīs kori ir Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku dalībnieki, tradīcijām bagāti un ar senu vēsturi - jauktais koris “Līvzeme” ir viens no senākajiem Ventspils tautas mākslas kolektīviem un darbojas jau vairāk kā 60 gadus, jauktais koris “Ventava” ir iesoļojies savā 50. darbības gadā, savukārt Kandavas jauktais koris pērn nosvinējis 130 gadu jubileju un ir viens no vecākajiem koriem Kurzemē.

Koncertā šo koru dalībnieki priecēs apmeklētājus ar dažādu laikmetu un stila kora mūzika, kā arī vairāku jaundarbu pirmatskaņojumiem.

Ieeja bez maksas.

______________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]