Kr. Valdemāra Talsu teātra izrāde "Pavisam parasts vakars"

Svētdien, 1 martā, plkst. 19.30 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē būs skatāma K. Valdemāra Talsu teātra izrāde – “Pavisam parasts vakars” (pēc Paolo Dženovezas filmas motīviem), Latvijas amatierteātru iestudējumu skates "Gada izrāde 2019" Kurzemes reģiona skates ietvaros.

Pavisam parasts vakars izvērtīsies interesants un neparedzēts, kad draugi sāk skaļi lasīt īsziņas un uz telefona zvaniem atbildēt skaļrunī. 

Režisore: Jolanta Skujeniece.

Ieeja bez maksas.

Brīdinām, ka izrāde nav piemērota bērniem līdz 16 gadu vecumam. 

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]