Krievu kultūras dienas Ventspilī | Noslēguma koncerts "Krievu motīvi"

26. oktobrī plkst. 15:00 Ventspils Kultūras centrā   norisināsies "Krievu kultūras dienu Ventspilī" noslēguma koncerts "Krievu motīvi".

Koncertā būs klausāma krievu tautas instrumentālā mūzika, tautas dziesmas, romances un mūsdienu komponistu dziesmas, kā arī skatāmas stilizētas dejas krievu stilā.

 

Ieeja bez maksas.

 

___

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]