Kuldīgas amatierteātra izrāde "Pirmais sniegs"

Svētdien, 1 martā, plkst. 17.00 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē būs skatāma Kuldīgas amatierteātra izrāde – A. Meklere “Pirmais sniegs”, Latvijas amatierteātru iestudējumu skates "Gada izrāde 2019" Kurzemes reģiona skates ietvaros.

Sen neredzētie draugi atkal satiekas savā atpūtas mājā. Ir pagājis laiks, kopš viņi zaudēja trīs savus biedrus. Tomēr, šķiet, ka laiks ir apstājies un katrs ir iestrēdzis vecā laikā, neviens no viņiem nespēj  būt īsti laimīgs. Tikšanās laikā katrs ar savām problēmām cīnās kā nu prot, bet nekas īsti netiek atrisināts. Kad laiks un vieta viņus piespiež paraudzīties uz savām likstām un attieksmi, ir skaidrs, ka ikviens no viņiem savus iekšējos rēgus nespēj un negrib padzīt, tāpēc palīgā nāk citi spēki.

Kurš no viņiem atkal sajutīsies tīrs, balts un atpestīts? Kuram būs lemts atkal atgūt "pirmā sniega" balto, maigo tīrības sajūtu savās dzīvēs? Vai visiem ir lemta atpestīšana un vai visi ir gatavi to saņemt?

Režisore: Dace Priede.

Ieeja bez maksas.

 

__________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]