Līgo vakars un Jāņi Reņķa dārzā

Jestri pavadīsim Līgo vakaru un sagaidīsim Jāņu dienas rītu Reņķa dārzā! 23. jūnijā plkst. 20.00 aicinām uz Līgo vakara dziesmuspēli Jūrmalas teātra un Ventspils teātra izpildījumā. Vakara turpinājumā no plkst. 22.00 būs iespēja izdejoties zaļumballē grupas „Labais krasts” spēlētās mūzikas ritmos.

Svinot latviešu teātra tēva Ādolfa Alunāna 170 dzimšanas dienu, Jūrmalas teātris piedāvā koncertuzvedumu pagājušā gadsimta divdesmito un trīsdesmito gadu noskaņā „Jā, tie bij zelta laiki, kur dzīve bij viens dziedājums, kur dziedāja ar prieku tas, kam bija aita, pastalas…”. Jaunos un senos sižetos no izrādēm “Mucinieks un Muciniece”, “Seši mazi bundzinieki” un “Džons Neilands” skanēs gan komponista Raimonda Paula, gan Ivara Vīgnera mūzika Jura Vaivoda aranžējumā.  Līdzās Jūrmalas teātrim lustēs arī Ventspils teātra aktieri.

Pēc dziesmuspēles sekos danči zaļumballē līdz rīta gaismai, kurā uzstāsies grupa no Latgales „Labais krasts”, kas balles apmeklētājam sniegs pozitīvu mūzikas devu Jāņu nakts noskaņās! Tā pat par Jāņu gaisotni rūpēsies Dj Mario un Dj Janch.

Ieeja pasākumos bez maksas.
Pasākumus atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].