Latvijas Republikas okupācijas diena. Piemiņas brīdis pie Baltā krusta.

Svētdien, 17. jūnijā plkst. 15:00 Meža kapos, pie Baltā krusta notiks ziedu nolikšana un piemiņas brīdis, veltīts Latvijas Republikas okupācijas dienai.

 

Ikviens tiek aicināts uz kopīgu piemiņas brīdi Meža kapos, kurā pieminēsim 1940. gada 17. jūnija notikumus. Atceres brīdī pulcēsies pārstāvji arī no Ventspils novada politiski represēto apvienības, Latvijas Nacionālo karavīru Ventspils nodaļas, Zemessardzes 46. kājnieku bataljona, Ventspils pilsētas domes un Ventspils Kultūras centra. Ar muzikāliem veltījumiem piemiņas brīdī uzstāsies Ventspils vīru kora grupa.

Latvijas Republikas okupācijas dienā pieminēsim 75 gadu senu vēsturi, kad 1940. gada 17. jūnijā pēc Molotova - Ribentropa pakta noslēgšanas neatkarīgā Latvijas valsts tika iekļauta PSRS ietekmes sfērā. Latvijā ienāca Sarkanā armija, un aizsākās mūsu valsts okupācijas periods.

 

Foto:J. Presņikovs

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].