Mīlestības balle ar grupu "Galaktika"

Svinot gada romantiskākos svētkus, sestdien, 15. februārī, plkst. 21.00 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē norisināsies Mīlestības balle.

Muzikālo pavadījumu nodrošinās Latvijā zināmā šlāgermūzikas grupa „Galaktika”, kuras mūziķi – Normunds Zušs un Vitolds Gorņevs, publiku ielīksmo jau vairāk kā divdesmit gadu garumā. Mūziķi no Rāznas priecēs balles apmeklētājus ar tādiem hitiem kā “No visas sirds”, “Rāzna”, “Mans dzimtais novads” u.c. 

Vakara gaitā gaidāmi dažādi sirsnīgi pārsteigumi, kā arī ikvienam balles apmeklētājam būs pieejams īpaši izveidots foto stūris mīlestības pilnu atmiņu iemūžināšanai.

Biļešu cena: Lielajā zālē - 9 EUR, Mazajā zālē - 7 EUR.

Biļetes pieejamas  visās "Biļešu paradīzes" kasēs, t.sk.  Ventspils Kultūras centra kasē un internetā - https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/80167.

______________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]