Mārtiņdienas svinības

Mārtiņdienas afiša

Ventspils Kultūras centrs aicina visus uz lustīgām Mārtiņdienas svinībām, kas notiks jau šo ceturtdien, 7. novembrī, plkst. 16.00!

            Mārtiņi ir seni mūsu tautas svētki jeb diena, kas simbolizē saimnieciskā gada noslēgumu un ķekatu laika sākumu. Mārtiņdiena ir būtiska latviešu kultūras identitātes daļa, un, kurš gan cits, ja ne mēs paši, tās godās un nodos no paaudzes paaudzē. Tieši tāpēc ikviens tiek aicināts kopā ar folkloras kopu “Rotaļnieks”, kā arī Ventspils pilsētas un novada stāstniekiem,  nosvinēt šos svētkus!

            Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja dziedāt, dancot un iet rotaļās, kā arī dzirdēt dažādas tautas mīklas un ticējumus, tā izjūtot Mārtiņdienas noskaņu un godam atzīmējot šo dienu.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas dome.

____________________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]