Mundieru balle

Mundieru balles 2019 afiša

9. novembrī plkst. 20.00 Ventspils Kultūras centrs aicina iekšlietu un aizsardzības stuktūru darbiniekus - zemessargus, karavīrus, robežsargus, ugunsdzēsējus, policistus, uz Mundieru balli.

Ballē muzicēs R2 jeb Brāļi Rozentāli.Līdzās dejām, apmeklētāji varēs arī baudīt VeA JDK "Strautuguns" priekšnesumus un nobildēties foto stūrī.

Apmeklētāji tiek aicināti ņemt līdzi labu garastāvokli un "groziņus". 

Plašāku informāciju par ielūgumiem un to saņemšanu var iegūt, sazinoties ar Zani Jansoni (tālr. 25 449 007, e-pasts: [email protected]).

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]