Muzikāla leļļu izrāde “Opīša buča”.

Svētdien, 16.septembrī, plkst. 12.00, Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” aicinām uz muzikālu leļļu izrādi bērniem “Opīša buča”.

Parka pļaviņā Bumba saved kopā Kāpēcīti un Nezinīti. Abi dodas uz Kāpēcīša Opīša bēniņiem, kur sākas neticami piedzīvojumi!

Situāciju komēdijas “Opīša buča” lomās – Kāpēcītis, Nezinītis, Opītis, Bumba, Tējkanna, Vārna, Spociņš-Jociņš un Pirāts.

Pasākumu organizē ceļojošais leļļu teātris “Rikko Lelles”.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].