Muzikāla leļļu teātra izrāde bērniem ,,Burvju stabulīte”

Svētdien, 28. oktobrī, plkst. 12.00, Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” aicinām uz muzikālu leļļu izrādi “Burvju stabulīte” – stāstu par kādu palaidnīgu puiku un viņa piedzīvoto pasaku mežā.

 

Darbība notiek pasaku meža pļaviņā, skaistā un saulainā rudens dienā. Vecā vārna ķērkdama pastaigājas, uzlec uz celma, kas atrodas pļaviņas vidū, pagozējas, kad pēkšņi no krūmiem izlido bumba un trāpa vārnai pa sāniem. Tā nobijusies aizbēg.

Parādās puika. Tas ir liels palaidnis, kas vienmēr kādam sāpīgi trāpa ar bumbu, izmētā papīrus, kur pagadās un nevienu neklausa. Viņš ir ļoti neaudzināts, daudz mānās un viņam nepatīk mācīties.

Nonācis pasaku meža pļaviņā, puika pat iedomāties nevarēja, ko šeit satiks un kas notiks ar viņu pašu.

Pasaku mežā notiek daudzi brīnumi bet, ja kāds šeit iedomājas darīt palaidnības, tam būs darīšana ar pasaku meža pļaviņas iemītniekiem...!

 

Pasākumu vada: Liepājas Ceļojošais leļļu teātris

 

Ieeja bez maksas.

 

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].