Muzikāls rotaļuzvedums bērniem “Čučumuižas rūķu sveiciens jaunajā mācību gadā!”

Svētdien, 23. septembrī, plkst. 12.00, Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” aicinām uz muzikālu rotaļuzvedumu bērniem “Čučumuižas rūķu sveiciens jaunajā mācību gadā!”.

Siltā vasariņa atvadās, un septembris sarūpējis pilnus augļu un sakņu dārzus, bet skolas un bērnudārzus - pilnus ar līksmām čalām un zinātgribošiem prātiem. Mežos gozējas krāsainas sēņu cepures, bet rudenīgais vējiņš jau norauj pa kādai kastaņpogai. Kurš rūķis tās piešūs atpakaļ? Kurš nokrāsojis tik raibas sēņu cepures, lai mēs tās varētu atpazīt? Cik grūti saskaitīt darbus un nedarbus? Vai var saskaitīt rūķus pasakā? Cik grūti novilkt taisni pirmo svītriņu, lai iznāktu glīta vēstule draugam? Vai arī rūķiem ir skolas? Vai rūķi iet bērnudārzā?

To un vēl daudz ko citu uzzināsim Čučumuižas sveicienā, uzsākot jaunu mācību gadu. Kopā dziedāsim dziesmas, iepazīsimies ar rūķu meistariem, vai arī satiksim jau zināmos bērnības zemes draugus. Uz tikšanos Čučumuižas pasakā!

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].