Muzikāls uzvedums bērniem “No Čučumuižas gudrību grāmatas”

Svētdien, 20. maijā, plkst. 12.00, Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā “Fantāzija”, aicinām mazos ventspilniekus uz muzikālu uzvedumu bērniem “No Čučumuižas gudrību grāmatas”.

Pasākumā kopā ar Čučumuižas rūķiem izzināsim, kāds Brīnumdaris ir pavasaris. Rūķi pārbaudīs, vai bērni prot atpazīt visu putnu un puķu nosaukumus, kā arī atklās, kurām puķēm un putniem ir vairāki nosaukumi. Tomēr galvenais, ko Rūķi centīsies noskaidrot - kā ātrāk izaugt lielam.

Pasākumu rīko Ventspils Kultūras centrs. Atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas domes Kultūras centra rīkoto publisko pasākumu laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Minētās fiksācijas var tikt publicētas masu mēdijos un sociālajos tīklos. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs, adrese: Kuldīgas iela 18, Ventspils, LV-3601, tālrunis: 63621200, e-pasts: [email protected].