Rotaļprogramma bērniem “Pavasara sagaidīšana”

Svētdien, 17. februārī, plkst. 12.00 Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 bērnu parkā “Fantāzija” ikviens aicināts gatavoties pavasara atnākšanai.

 

Ziemai sasniedzot vidu, saulīte kāpj arvien augstāk un augstāk. Tad arī klāt ir Meteņdiena!  Kā jautri aizvadīt Meteņus? Tieši to bērniem iemācīs Zvirbulēns ar Vāverēnu.

Vai esi šogad iekritis kupenā, slidinājies no kalna, zīlējis nākotni? Ja nē, tad pēdējo reizi to ir iespējams izdarīt tieši Meteņos!

 

Pasākumu vadīs Madara Grēgere

 

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

Ieeja bez maksas.

 

 

 

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].