Rotaļu programma bērniem "Kā zaķi ziemu meklēja"

Svētdien, 2. februārī,  plkst. 11.00 Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” norisināsies rotaļu programma bērniem "Kā zaķi ziemu meklēja".

Bērnu pilsētiņu pasākumu apmeklētāji tiks aicināti palīdzēt atrast ziemu. Ventspilī ciemosies zaķi, kuri ļoti gaidīja ziemu un sniegu, bet tagad ir nobažījušies, kur tā ir palikusi un kādēļ kavējas. Ko zaķi, meklējot ziemu, satiks un vai tā vispār tiks atrasta?

Pasākumu vadīs radošā apvienība “Jogitas pasākumi”.

Ieeja  bez maksas.

Pasākumus atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 

__________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]