Rotaļu programma bērniem „Kad pelīte Žaklīna nonāk kaķa Herkulesa skolā...”

Svētdien, 8. septembrī plkst. 11:00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15:00 Bērnu parkā „Fantāzija” aicinām uz izklaidējošo rotaļprogrammu bērniem „Kad pelīte Žaklīna nonāk kaķa Herkulesa skolā...”

Sveiciens visiem jaunajā mācību gadā!

Kaķis – Herkuless ir ar visādām idejām pārpilns... Šoreiz ir nolēmis izskolot savas peles! Par viņa skolnieci kļūst pelīte Žaklīna.

Herkulesa skolā valda sportiska gaisotne, skriesim cauri aliņām, nesīsim un lasīsim graudiņus, padosim siera rituļus, apgūsim zivju makšķerēšanas prasmes, uzdziedāsim un iesim jautrās rotaļās!

Ja arī Tu vēlies jauki pavadīt laiku un līdzdarboties Herkulesa skolā, tad esi gaidīts šo svētdien 8. septembrī: plkst. 11:00 „Bērnu pilsētiņā” un plkst. 15:00 parkā „Fantāzija”!

Uz tikšanos!

Pasākumus vadīs radošā apvienība “Burziņš:”.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumus atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]