Rotaļu programma bērniem "Karlsons dodas uz skolu!"

Svētdien, 1. septembrī plkst. 11:00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15:00 Bērnu parkā „Fantāzija” aicinām uz izklaidējošo programmu bērniem „Karlsons dodas uz skolu!”.

Vai jūtat kā tuvojas 1. septembris? Kā lieli un mazi bērni jau gatavojas ar krāsainiem ziediem traukties uz skolām, lai atkal satiktos vai no jauna iepazītos ar klases biedriem. Tieši tāpat arī Karslons gatavojas doties uz skolu un iespējams būt pat par Pasaules labāko skolotāju. Lai izzinātu kā Karlsonam veicās pildīt labākā skolotāja lomu, nāc uz Bērnu pilsētiņu un bērnu parku “Fantāziju” kopā ar draugiem un izbaudi vēl pēdējo dienu pirms skolas uzsākšanas.

Pasākumus vadīs Ventspils māksliniece Indra Vītiņa.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumus atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]