Rotaļuzvedums bērniem “Indiāņu piedzīvojumi”.

Svētdien, 30. septembrī, plkst. 12.00, Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” aicinām uz muzikālu rotaļuzvedumu bērniem “Indiāņu piedzīvojumi!”.

Uga čaka, Uga čaka, Indiāņi saka!

Reiz sen senos laikos tālu prērijā dzīvoja indiāņi  Ērgļa acs un Baltā spalva. Viņi dzīvoja  vigvamos, staigāja basām kājām un vēlu vakaros dziedāja dziesmas ap ugunskuru.

Ar lielu jautrību iepazīsim Indiāņu rituālus,  dejosim senās dejas, apgūsim dažnedažādas gudrības un paši pārtapsim par mazajiem indiāņu zēniem un meitenēm.

Uga čaka, Uga čaka  Indiāņi saka!

 

Pasākumu vada radošā apvienība “Krāsu karuselis”.

 

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

 

Foto: L.Gabrāne

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].