Rotaļuzvedums bērniem “Kas notiek mežā?”

Svētdien, 14. oktobrī, plkst. 12.00, Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” mazajiem apmeklētājiem būs iespējā uzzināt, kas notiek mežā un iesaistīties izklaidējošā tematiskā rotaļuzvedumā.

 

Vai Tu zini, kas notiek mežā šajā rudenī? Jā, tas ir viņš – garausis Žanis, kurš svilpodams lasa ābolus un sēnes ziemai! Bet, Tavu skādi, no piektā bērza avēnijas uzglūn lapsa Amālija. Viņa uzlikusi savu kāro aci Žaņa āboliem un sēnēm. Kā beigsies šis stāsts? Uzzini jau pavisam drīz!

 

Pasākumu vada: “Krāsu karuselis”

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

Ieeja bez maksas.

 

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].