Rotaļuzvedums bērniem “Krāsaino Trollīšu piedzīvojums”

Svētdien, 17. jūnijā, plkst. 12.00, Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” ieradīsies Trollīši, kas aicinās piedalīties jautrā vasaras ballītē.

 

Jautrie un krāsainie Trollīši izvēlējušies Ventspils Bērnu pilsētiņu un Bērnu parku “Fantāzija”, lai tieši šeit atjaunotu savu trollīšu civilizāciju. Neiztiks arī bez jautras ballītes un rotaļām!

 

Pasākumu vadīs radošā apvienība “Krāsu karuselis”.

Ieeja bez maksas.

 

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].