Rotaļuzvedums bērniem “Vasaras Brīvlaiks”

Svētdien, 10. jūnijā, plkst. 12.00, Ventspils Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” piestās pirātu kuģis ar pirātiem, kas aicinās bērnus iesaistīties vasaras brīvlaika piedzīvojumos.  

 

   Pirātiem ļoti patīk ceļot, izzināt un piedzīvot, un šoreiz viņi savos piedzīvojumos iesaistīs arī visus, kas ieradīsies Ventspils Bērnu pilsētiņā un Bērnu parkā “Fantāzija”. Piratesa un Pirāts aizvedīs nelielā ceļojumā apkārt pasaulei, lai izzinātu, piedzīvotu un atrisinātu dažādus pirātiem ierastus uzdevumus.

 

Pirāti priecāsies, ja arī Tu būsi pārģērbies par pirātu. Ja mājās aizķēries kāds atbilstošs aksesuārs vai tērps, droši uzvelc!

  

   Kur pirāti, tur draud kārtīga ballīte! Šis būs neaizmirstams vasaras brīvlaika piedzīvojums!

 

Pasākumu vadīs radošā apvienība “Burziņš”.

Ieeja bez maksas.

 

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 

 

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].