Rudens balle ar grupu "Roja"

Ventspils Kultūras centra Rudens balles ar grupu Roja afiša

19. oktobrī plkst. 21.00 Ventspils Kultūras centrs aicina atzīmēt rudens iestāšanos ar aktīvām dejām un pozitīvām emocijām, apmeklējot Rudens balli.

 

Par lielisku mūziku vakara gaitā rūpēsies grupa "Roja". 

 

Biļešu cena: 8.00 EUR

Biļešu tirdzniecība: Ventspils Kultūras centra un visās citās "Biļešu paradīzes" kasēs, t.sk. internetā - https://ej.uz/rudens-balle-biletes.

______________________________________________________________________________________________________________________

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]