Sadancis "Es varēju sadejot"

Sestdien, 2. martā plkst.18.00 teātra namā “Jūras vārti” uz tautas deju kolektīvu sadanci “Es varēju sadejot” aicina Ventspils jauniešu un vidējās paaudzes deju kolektīvi  “Liedags”  Inga Liepiņa vadībā, lai kopā ar draugu kolektīviem koncerta apmeklētājus priecētu gan ar skatītāju, gan ar pašu dejotāju iemīļotajām dejām.

Koncertā piedalīsies Kandavas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs  “Ozolāji”, vadītājs Gatis Frīdenbergs,  Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Vaduguns”, vadītāja Kristīne Jaunbrūna, Jelgavas kultūras nama TDA “Jaunība”,  vadītājs Arvils Noviks, Dobeles novada Jaunbērzes pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dieveris”, vadītājs Arvils Noviks, Saldus novada pašvaldības aģentūras “Saldus TIKS centrs” TDA “Kursa” un deju kolektīvs “Kursa” Ineses Bušas vadībā, Grobiņas novada Robežnieku kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Sudmaliņas”, vadītāja Inga Runne un mājinieki

Ventspils kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs “Liedags” un jauniešu deju kolektīvs

“Liedags”, vadītāja Inga Liepiņa. 
 

Biļetes cena 2.00 EUR.

Biļešu iepriekšpārdošana teātra nama “Jūras vārti” kasē (tālr. 63624272), Ventspils kultūras centra kasē (tālr. 63624796), visās “Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv.

 

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].