Saldumu diena bērnu pilsētiņās

Svētdien, 10. februārī, plkst. 12.00 Bērnu pilsētiņā un plkst.15.00 bērnu parkā “Fantāzija” ikviens aicināts piedalīties īpašā saldumu dienā.

 

Pele Karamele, sunītis Pluto un Saldumu rūķis ir gatavi atklāt visus saldumu noslēpumus! Vai tas neizklausās gana vilinoši?

 Uzzināsim kādas bonbongas labāk garšo mazajiem un lielajiem un kā tās pēc iespējas vieglāk un ātrāk pagatavot. Vai jūs zināt, ar kādiem saldumiem mielojas meža zvēri? Atnāc un uzzini arī to!

Ar jautrām dejām un rotaļām izdziedāsim vissaldākās dziesmas un mielosimies ar dažādiem gardumiem.

 

Pasākumu vadīs radošā apvienība “Jogitas pasākumi”

 

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība.

Ieeja bez maksas.

 

 

 

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].