Sieviešu dienas balle kopā ar grupu "Roja" | IZPĀRDOTA

Starptautiskās sieviešu dienas ieskaņā, aicinām uz balli sestdien, 7. martā, plkst. 21.00 Kultūras centra Lielajā zālē.   

Par mūziku vakara gaitā rūpēsies pazīstamā un iemīļotā grupa “Roja” no Kurzemes. Tās sastāvā muzicē Jānis Kalniņš (vokāls, taustiņi), Jānis Tabūns (soloģitāra), kā arī ventspilnieki - Ando Krūklis (basģitāra, vokāls) un Sanijs Bondars (bungas). Grupas repertuārā ir gan pašu radītas un popularitāti ieguvušas oriģinālkompozīcijas, gan arī dažādas latviešu estrādes zelta dziesmas.

Balles apmeklētājus vakara gaitā sagaida jestri priekšnesumi no jauniešu deju kolektīva “Strautuguns” un dažādi ziedoši pārsteigumi. Ikvienam būs pieejams arī īpaši izveidots foto stūris atmiņu iemūžināšanai.

Biļešu cena: 9.00 EUR

Biļetes pieejamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs, t.sk. Ventspils Kultūras centra kasē un internetā no 18. februāra plkst. 12.00. 

______________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]