Simtgades zaļumballe

Simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas visā Latvijā un pasaulē pāri pakalniem, jūru un upju krastos, parkos un pļavās tiks rīkota Zaļumballe lauku kapelu, orķestru muzikantu, ziņģētāju vai tautas mūzikas ansambļu pavadībā.

2018.gada 11.augustā arī Ventspilī tiks veidota svētku Zaļumballe piejūras parkā pie pludmales akvaparka, kur balles vēsturisko noskaņu papildinās Ostgala klātesamība un iespēja vakara gaitā apmeklēt pludmali un tajā vērot saules rietu.

No plkst. 19.00 būs iespēja vērot Ventspils amatierteātra režisores Vijas Draviņas iestudēto izrādi “Trīnes grēki”, kuru spēlē Ventspils amatierteātra aktieri, ar skanīgām dziesmām piedaloties arī dziesmu ansamblim “Ventiņ’”.

No plkst. 21.00 sāksim svētku Zaļumballi, kur deju mūziku spēlēs pūtēju orķestris “Talsi” un muzikālā apvienība “Vintāža”. Balles starplaikos ar deju priekšnesumiem uzstāsies Ventspils Kultūras centra deju kolektīvs “Kurzeme” un “Senkurzeme”.

Ventspils Amatu māja pasākuma laikā nodrošinās iespēju ikvienam izgatavot savu personalizēto simtgades nozīmīti ar ko rotāties svētku laikā.

 Pasākumā ieeja bez maksas.

 

Pasākumu rīko Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs sadarbībā ar Ventspils muzeju. Atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].