Starptautiskais Baltijas jūras reģiona valstu motobraucēju salidojums „Kurland Bike Meet 2018”

Jau no piektdienas 20. jūlija, plkst 15.00, Ventspils “Piejūras kempingā” ieradīsies motociklisti no Baltijas, Skandināvijas, Vācijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas un citām ES valstīm, lai piedalītos tradicionālajā “Kurland Bike Meet 2018”.  Pasākumu apmeklēs ap 2000 motociklistu. Pēc “Motosezonas atklāšanas” šis ir lielākais Latvijas motodzīves pasākums.

 

Piektdienas vakarā Ventspils “Piejūras kempingā” notiks grupu “All Day Long” un “7 dēli” koncerti. Ieejas maksa 15 EUR (biļete uz abu vakaru koncertiem).

 

Sestdien, 21. jūlijā plkst. 13.00 no “Piejūras kempinga” startēs tradicionālā motoparāde, kas ar dažādiem pasākumiem noslēgsies Ostas ielas promenādē.

 

Motoparādes maršruts :

Piejūras kempings - Vasarnīcu iela - Lielais prospekts - Ventas tilts – Dzintaru iela – Kurzemes iela – Rindas iela - Celtnieku iela – Talsu iela - Lidotāju iela – Dzintaru iela – Ventas tilts – Sarkanmuižas dambis – Lauku iela – Kuldīgas iela – Jūras iela – Vasarnīcu iela – Ostas ielas promenāde.

 

Pēc motoparādes, laikā no plkst. 13.30 -16.00, Ostas ielas promenādē notiks dažādi bezmaksas pasākumi.

 

Latvijas Motoklubu asociācijas pārstāvis Uģis Spēlmanis atklāj: “Ostas ielas promenādē pēc motoparādes notiks “Gymkhana” disciplīna, kas veicina jauno motobraucēju izpratni par motocikla vadības pamatprincipiem, attīsta vestibulāro koordinācijas izjūtu un veicina izpratni par mototransporta vadības pamatprincipiem. ”

 

Turpat, netālu no konkursa dalībniekiem, koncertēs roka mūzikas cienītāju vidū popularitāti ieguvusī rokgrupa “Johny Salamander”. Norisināsies arī “Labākā Ventspils motocikla” un skaļākā motocikla konkurss.

 

Vakars turpināsies Ventspils “Piejūras kempingā” no plkst. 19.00, kur uzstāsies rokgrupas “Apēdājs”, “Flying Bra”, “Rusted Wheels” un grupa “Colt” un Atis Ieviņš. Darbosies arī karaoke telts. Neizpaliks tradicionālais pliko brauciens!

 

Aivars Freimanis, MCA prezidents: “Kurland Bike Meet” jau daudzus gadus priecē Latvijas un Ventspils iedzīvotājus. Tā ir iespēja vasaras vidū izbaudīt īstu rokeru draudzību, gaisotni un saprast, kāpēc ļaudis pulcējas baros ar motocikliem. Ja Tevis nav šeit un Tev ir motocikls, tad kāpēc Tev ir motocikls?”

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].