Ukraiņu dziesmu ansambļa "Mrija" koncerts "Ar dziesmu caur saules stariem"

Ansambļa Mrija koncerta afiša

Sestdien, 2. novembrī, plkst. 15.00 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē notiks Ventspils ukraiņu dziesmu ansambļa “Mrija” 20 gadu jubilejas koncerts “Ar dziesmu caur saules stariem”.

Mākslinieciskās vadītājas Jeļenas Novikovas un koncertmeistara Šamila Almakajeva vadībā, “Mrija” savus skatītājus jubilejas reizē iepriecinās ar 20 gadu laikā repertuārā uzkrātajām ukraiņu tautas dziesmām, gan komponistu oriģināldziesmām no kolektīva zelta fonda, kā arī neizpaliks jaunu skaņdarbu atskaņojumi.

Jubilejas koncertprogrammu kuplinās arī vieskolektīvi – Ventspils krievu folkloras kopa “Zdravica”, senioru sieviešu koris “Slavjaņe”, baltkrievu dziesmu ansamblis “Žuravinka”, Ventspils Jaunrades nama horeogrāfijas ansamblis “Konfetti”, kā arī Jeļenas Smirnovas deju studija.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 

 

________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]