Valsts svētku balle ar grupu "Bruģis"

Valsts svētku balles afiša

Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, svētdien, 17. novembrī plkst. 21.00 Ventspils Kultūras centra Lielajā zālē norisināsies svētku balle.

            Par  mūziku vakara gaitā rūpēsies viena no Latvijā zināmajām  šlāgermūzikas grupām „Bruģis”, kas nāk no Madonas, un ir sevi pieteikusi gan ar neskaitāmiem nospēlētiem koncertiem un ballēm, gan ar savām izpildītajām dziesmām. Latvijā gandrīz neviena balle vairs nav iedomājama bez grupas “Bruģis” populārākā hīta “Kaija”.

            Grupas dalībnieki Sandris Sproģis un Edmunds Vestmanis aicina visus uz balli un norāda:  “Ballēs nozīme ir ne jau muzikantu ilgstošajā spēlēšanā, bet gan atnākušo kārtīgajā dejošanā.”

            Balles apmeklētājiem būs pieejams īpaši izveidots foto stūris skaistu atmiņu iemūžināšanai. 

Biļešu cena: 8.00 EUR

Biļešu tirdzniecība:  Ventspils Kultūras centra un visās "Biļešu paradīzes" kasēs, t.sk. internetā - https://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/77729

 

__________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]