Ventspils jauktā kora "Kaiva" vārda dienas koncerts "Ventspils komponisti"

Kora Kaiva vārda dienas koncerta afiša

Sestdien, 26. oktobrī, plkst. 13.00 Ventspils Kultūras centra jauktais koris "Kaiva" aicina uz savu vārda dienas koncertu "Ventspils komponisti". 

Koncerts norisināsies Ventspils Jaunrades namā. 

Ieeja bez maksas.

 

Koncertā tiks atskaņota mūzika, ko sarakstījuši komponisti, kuri kaut kādā veidā ir saistīti ar Ventspili - šeit dzimuši, mācījušies, strādā vai šobrīd dzīvo.

Klausītajiem būs iespēja baudīt Dzintara Kļaviņa, Andra Rebhūna, Gintas Rūses u.c. zināmu personu darbus, kā arī Indras Grosbārdes, Normunda Venžegas, Līgas Ančevskas, Agra Siliņa vokālo mūziku.Koncerta vizuālajā noformējumā būs skatāmi Gundegas Rebhūnas noķertie Ventspils fotomirkļi, kā arī pirmatskaņots viens no viņas kora darbiem.Koncerta īpašais viesis - ventspilnieku iemīļotā latviešu valodas skolotāja Aija Bumbiere, kuras lasījumā dzirdēsiet Ventspils dzejniekus - Uldis Krasts, Guntars Tenne, Rūdolfs Liedags, Laimdota Sēle, Dace Laksberga, Maija Skore, Ilona Krebse, Māris Grīva.Solisti - Vanda Siliņa, Egils Avotiņš, Ginta Rūse. Piedalās Ventspils vokālā grupa. Pie klavierēm Ludmila Kamiševa, akordeons Katrīna Kalnkaziņa.

________________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]