Ventspils jauktā kora "Kaiva" vārda dienas koncerts "Ventspils komponisti"

Sestdien, 26. oktobrī, plkst. 13.00 Ventspils Jaunrades namā norisināsies Ventspils Jauktā kora “Kaiva” vārda dienas koncerts “Ventspils komponisti”. 

Koris “Kaiva” ik gadu aicina visus ventspilniekus un pilsētas viesus uz savas vārda dienas koncertu. Šī gada koncerts būs īpašs ar to, ka tajā tiks atskaņotas dziesmas, kuras sarakstījuši komponisti, kuri ir saistīti ar Ventspili.  

Koncertā būs dzirdami Raimonda Tigula, Riharda Dubra, Pētera Butāna u.c. komponistu darbi, kā arī tiks izpildīts ilggadējā Ventspils Mūzikas vidusskolas skolotāja Kārļa Tennes pirms 50 gadiem sarakstītais un korim “Kaiva” veltītais darbs. Koncertu bagātinās  Indras Grosbārdes, Normunda Venžegas, Līgas Ančevskas un Agra Siliņa vokālā mūzika un kora esošās mākslinieciskās vadītājas un diriģentes Gintas Rūses, kā arī bijušo diriģentu – Dzintara Kļaviņa un Andra Rebhūna, mūzika. Skatītiem būs iespējams dzirdēt arī Vandu Siliņu, Egilu Avotiņu, akordeonisti Katrīnu Kalnkaziņu, Ventspils vokālo grupu, un pianisti Ludmilu Kamiševu.

Pasākuma īpašā viešņa būs ventspilnieku iemīļotā latviešu valodas skolotāja Aija Bumbiere, kuras lasījumā būs dzirdama Ventspils dzejnieku dzeja. Savukārt, vizuālajā noformējumā būs skatāmi Gundegas Rebhūnas noķertie Ventspils fotomirkļi.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas dome.

______________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]