Ventspils vīru kora koncerts "Likteņdziesmas"

Ventspils vīru kora koncerta afiša

Sestdien, 2. novembrī, plkst. 18.00 Ventspils Jaunrades namā notiks Ventspils vīru kora koncerts “Likteņdziesmas”.

Sagaidot Latvijas brīvības cīņu simtgadi, Ventspils vīru koris diriģentes Lorijas Cinkusas vadībā kopā ar viesiem izdziedās sirdi priecējošus un garu pacilājošus skaņdarbus, t.sk. Mārtiņa Brauna un Raiņa poēmas „Daugava” fragmentus vīru kora pārlikumā. Neizpaliks arī jautrākas dziesmas, jo, kā zināms, arī pašaizliedzīgie, dažbrīd līdz naivumam pārdrošie latvju jaunekļi pat smagos kara apstākļos atrada laiku arī kādam lustīgākam meldiņam.

Koncerta īpašie viesi Ventspils Kultūras centra jauktais koris „Līvzeme”, mākslinieciskā vadītāja Astra Plostniece, un Ķekavas Kultūras nama sieviešu koris “Daugaviete” Daces Bites vadībā.

Ieeja bez maksas.

Pasākumu atbalsta Ventspils pilsētas dome.

 

______________________________________________________________________________________________________________

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]