Vjačeslavs Mitrohins un draugu orķestris koncertprogrammā "Latviešu blūzi un ne tikai..."

Piektdien, 25.oktobrī, plkst. 19:00 Ventspils Kultūras centrā Vjačeslavs Mitrohins un draugu orķestris koncertprogrammā "Latviešu blūzi un ne tikai...".

“Latviešu blūzi” ir unikāls koncerts, kurā izcilais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins atskaņo savu programmu Latviešu blūzi. Koncertā skan Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Ulda Stabulnieka, Vjačeslava Mitrohina un Aivara Hermaņa dziesmas blūza stilā.

Eksotisku noti priekšnesumiem piešķir paša Vjačeslava Mitrohina dziedājums latviešu valodā ar vieglu krievu akcentu. Koncertā skan ne vien Latviešu blūzi, bet arī skaņdarbi no Vjačeslava Mitrohina kaverversiju „zelta” repertuāra.

Par Latvijas rokmūzikas aristokrātu dēvētais izcilais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins uz skatuves ir kopš 1968. gada. Savulaik viņš pats jokojot sevi nosaucis par muzikālo bandītu, un vizuāli Mitrohins nereti salīdzināts ar skandalozo rokeri Elisu Kūperu. Taču ārējais huligānisms ir tikai maska Vjačeslava visaugstākās klases meistarībai un profesionālismam, kas slīpēts teju piecdesmit gadu garumā. Ģitāra viņa rokās ne tikai raud un dzied, bet arī kauc, vaimanā, dusmojas, radot klausītājā vienreizējas emocijas.

Biļetes:

Ventspils Kultūras centra kasē un visās "Biļešu paradīze" kasēs, t.sk. internetā - https://ej.uz/Mitrohins-biletes.

Bezmaksas ieeja bērniem: Nav paredzēta!