X Starptautiskais nacionālo kultūru festivāls "Ventspils Vainags" | Noslēguma koncerts

Ventspils Vainags 2019

10. novembrī Ventspils Kultūras centrā norisināsies 10. Starptautiskā nacionālo kultūru festivāla “Ventspils Vainags” noslēguma koncerts. 

 

Koncertā piedalīsies tautas vokālais ansamblis no Baltkrievijas “Bely Ptah” un horeogrāfiskais ansamblis “Konfetti” no Ventspils.

 

Šogad festivālā ar dziesmās un dejām priecēs 23 kolektīvi, pārstāvot 19  dažādas etniskās grupas. Pasākumu apmeklētājiem būs iespēja iepazīt šīs dažādās kultūras, to unikalitāti un atšķirības, baudot koncertu priekšnesumus.

 

 Ieeja bez maksas.

Atbalsts: Ventspils pilsētas dome.

___________________________________________________________________________________________________________________

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]