X Starptautiskais nacionālo kultūru festivāls "Ventspils Vainags" | Prezentācija un koncerts

9. novembrī  teātra namā "Jūras vārti" 10. Starptautiskā nacionālo kultūru festivāla “Ventspils Vainags” ietvaros norisināsies kultūru prezentācijas pasākums un Galā koncerts. 

 

Plkst. 15.00 – Nacionālo kultūru prezentācijas pasākumus

Piedalās: Ventspils nacionālo kultūru biedrības un citi Ventspils kolektīvi

Plkst. 16.00 – Galā koncerts

Piedalās: Dažādu nacionālo kultūru kolektīvi no Latvijas un Baltkrievijas

 

Šogad festivālā ar dziesmās un dejām priecēs 23 kolektīvi, pārstāvot 19  dažādas etniskās grupas. Pasākumu apmeklētājiem būs iespēja iepazīt šīs dažādās kultūras, to unikalitāti un atšķirības, baudot koncertu priekšnesumus.

 

Pasākumos ieeja bez maksas.

Atbalsts: Ventspils pilsētas dome.

___________________________________________________________________________________________________________________

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com. Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem. Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected]