Kolektīvs strādā divos virzienos: autordziesmas žanrā, izpildot kolektīva dalībnieku un citu bardu sacerētās dziesmas krievu valodā, un kā etniskais ebreju ansamblis, izpildot populāras dziesmas jidiša valodā un dziesmas, kas ir veltītas ebreju tematikai krievu valodā.

Uzstājoties ar koncertiem un piedaloties dažādos pasākumos, ansamblis uzstājies Rīgā, Pleskavā, Pērnavā, Daugavpilī, Tallinā, Viļņā, Liepājā, Talsos un citās pilsētās. Kolektīva dalībnieki vairākkārt ir kļuvuši pa laureātiem un uzvarētājiem Latvijas, Igaunijas un Krievijas autordziesmu festivālos. Ventspils pilsētas svētki, Jūras svētki, Pārventas svētki, nacionālo kultūru festivāls „Ventspils vainags”, Krievu kultūras dienas – tie ir tikai daži no kultūras pasākumiem, kuros ansamblis regulāri piedalās savā pilsētā.

Kolektīvs vairakkārt ir pārstāvējis dzimto pilsētu ebreju kultūras festivālā „Latvijas vainags”. Jau 10 gadus ansambļa dalībnieki Ventspilī organizē starptautisko bardu saietu „Tatjanas diena”, kas daudzas reizes plašsaziņas līdzekļos ticis nodēvēts par „spilgtāko autordziesmas žanra pasākumu Baltijā”. Ansambļa dalībnieki nereti uzstājas arī popmūzikas žanrā.

Tuvāka informācija iegūstama, zvanot ansambļa vadītājai Tatjanai Saksaganskai pa tālruni 29782782.