"Brīzīte" dejo īpašu deju formu – senioru dejas, kas tiek piemērotas vecāku cilvēku spējām. Senioru deju amplitūda ir ļoti plaša - visdažādākās pasaules tautu dejas, kas ļauj atraisīties, sajust savu ķermeni un reizē izbaudīt mūziku un kopā būšanas prieku.

Pateicoties kolektīva vadītājai Ingai Liepiņai, senioru deju kopa ir iesaistījusies Latvijas senioru deju apvienībā, kas dod iespēju piedalīties senioru deju pasākumos Latvijā un starptautiskajā senioru deju kustībā.

Deju kopa aktīvi piedalās Ventspils kultūras pasākumos – Pilsētas svētkos, Līgo svētkos, Lieldienās, kā arī Kultūras centra vietējos pasākumos, regulāri koncertē kopā ar deju ansambli "Liedags", kā arī ar savu eleganci dejā priecē skatītājus Ventspils novadā. "Brīzīte" piedalījusies moderno deju festivālā Rīgā, 1. Staptautiskajā senioru deju festivālā Salaspilī, 2. Starptautiskajā deju festivālā Valkā, Saldū, Vislatvijas Senioru radošo kolektīvu festivālā Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, Ziemassvētku pasākumā "Dzīve kā šokolāde" Rīgā VEF kultūras pilī, Starptautiskajā Senioru deju festivālā Rakverē, Igaunijā. Katru gadu piedalāmies, kā arī rīkojam, Ziemas koncertus Kurzemes reģionā.

Bieži tiek rīkoti kopēji koncerti ar citiem Latvijas kolektīviem, viesojamies pie draugiem gan Zemgalē, gan Kurzemē.

Deju kopa "Brīzīte" ir sava himna, kopīgas svētku svinēšanas tradīcijas, notikušo pasākumu izvērtēšana un video filmu skatīšana.

Mēs piedāvājam nomest ikdienas rūpes, nogurumu reizē ar apnikušajām drēbēm, uzvilkt skaistu tērpu, uzlikt pikantu cepurīti, cimdiņus un kļūt par dāmu.

Nāc un piedalies!

Tālrunis uzziņām - 29863940