Ar vēlmi pārstāvēt savu augstskolu, pavadīt brīvo laiku neierastāk un, galvenais, saglabāt latviešu tautas deju kultūru, aktīvi studenti dibināja jauniešu tautas deju kolektīvu „Strautuguns”. Visu šo laiku jaunieši ar dažādu sagatavotību vecumā no 18 līdz 30 gadiem dejas prasmi apgūst Inetas Judzikas vadībā. „Strautuguns” savu augstskolu pārstāvējis dažāda mēroga koncertos un pasākumos, kā arī dejotāju nozīmīgākajos Vispārējos latviešu Dziesmu un Deju svētkos un Baltijas studentu dziesmu un deju svētkos „Gaudeamuss”. Ik gadu kolektīvs piedzīvo izaugsmi, par to liecina punktu skaits un žūrijas novērtējums ikgadējās skatēs.

   

Mēģinājumi notiek divas reizes nedēļā (pirmdienas un trešdienas), kuru laikā tiek apgūti deju soļi, ķermeņa plastikas un koordinācijas kopšana, stājas un līdzsvara uzlabošana, kā arī nodrošināta jautra kompānija.

Kas nepieciešams, lai pievienotos "Strautuguns"? Mēs no tevis sagaidām pozitīvu attieksmi, vēlmi dejot, centību un draudzīgumu. Iepriekšēja pieredze tautas dejās nav nepieciešama. Garantējam, ka jau pēc dažiem mēģinājumiem katrs spēs atšķirt kreiso kāju no labās. Kā arī ir iespējami papildmēģinājumi, lai jau pavisam īsā laikā polka kļūtu par neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Kolektīva moto ir "Visi priecīgi!", tāpēc nāc un pievienojies iespējams pozitīvākajam kolektīvam Ziemeļkurzemē!

Mākslinieciskā vadītāja:
Ineta Judzika
Tālrunis: 29171856
E-pasts: [email protected]

Seko mums:
www.strautuguns.lv
www.twitter.com/Strautuguns
www.draugiem.lv/strautuguns/
www.facebook.com/Strautuguns/