Studija dibināta 2009. gada septembrī, kad skolotājas Rudīte Tālberga un Anitra Niedre aicināja dažāda vecuma bērnus un jauniešus veidot kopīgu projektu - Ievas Henčeles mūzikla „Mazais princis” iestudējumu.

Tas ir arī sākums 5 gadu darbībai, kuras laikā ir izveidojušies jaunāko un vecāko klašu vokālie ansambļi, apvienojoties projektos un iestudējot lielākas un mazākas muzikālas izrādes – „Mazais princis”, „Kaķēna raizes”, „Ziemassvētki Rūķu mežā”, „Labās domiņas”, „Kur paslēpies Pasaku Pasaciņš”, „Man patīk...”, „Ziemassvētku prognoze Ventspilī”, „Nepareizs koncerts”, „Kā zaķenīte saplīsa”, „Ziemassvētki uz vientuļas salas”, „Savu sapni uzzīmē”, „Ziemassvētku paralēles”, „Pūķa ceļojums”, „Krāsainās dienas”, „Ziemassvētku atgriešana”.

Skolotāju svarīgākā prioritāte ir radīt iespēju bērniem un jauniešiem brīvajā laikā pilnveidot sevi, apgūstot vokālās iemaņas (gan akustiski, gan apskaņojot), runas kultūru un skatuves darbību režisores Inetas Kalniņas vadībā, kopā piedaloties dažādos projektos, koncertos un muzikālajās izrādēs. Tieši muzikālās izrādes ir tas žanrs, kurš apvieno visas šīs iemaņas un ļauj jauniešiem radoši izpausties, uzstājoties skolās, bērnu dārzos, bērnu pilsētiņās un kultūras centros. Kopumā šo 5 gadu laikā klausītāji ir priecēti vismaz 76 dažādos pasākumos.

Jaunie dziedātāji ir atvērti dažādiem muzikāliem projektiem un jaunu, radošu ieceru īstenošanai.

http://youtu.be/GB5G0wp2qlM

http://youtu.be/dKQh_7p3JYg

Detalizētāka informācija: Tālr. 28613883.