Prieks - tā ir viena no visskaistākajām emocijām!

Prieks ir dalīties ar to, kas mums pieder, vienalga, vai tā būtu maize vai māja, doma vai sapnis, dziesma vai deja...

Un tādi esam mēs - deju studijas "Prieks" audzēkņi un vadītāja Everita Panfiļonoka.

2015. gadā deju studija atzīmē savu 20 gadu jubileju.

Mums patīk radīt prieku pašiem sev un skatītājiem, esot kopā koncertos, braucienos uz konkursiem un festivāliem, piedaloties dažādos projektos un iestudējumos. Ikdienā priecājamies būt kopā savos mēģinājumos, kas notiek 6. vidusskolas aktu zālē.

Deju studijā mācās un sevi deju mākslā pilnveido meitenes vecumā no 3,5 - 20 gadiem. Deju studijā apgūst dejas mūsdienīgā stilā un mūzikā. Tiek veidotas sižetiskas dejas ar savu stāstu un piedzīvojumu.

  • "Mini Lāsītes" (pirmskolas vecums, sākot no 3,5 gadiem)
  • "Lāsītes" (sākumskolas vecums)
  • "Prieks" (6.-8.klase)
  • "Prieks" (no 16 gadiem)

Pirms 6 gadiem Everita Panfiļonoka pulcināja kopā arī dejotājas, ar kurām pati kādreiz skolas gados ir dejojusi. Tā izveidojās sieviešu vidējās paaudzes deju kolektīvs "Vēlreiz".

Apzinoties, cik skaistas un sievišķīgas ir mūsdienu sievietes, Everitai radās ideja organizēt sieviešu vidējās paaudzes festivālu "Sieviete - krāšņākais zieds". 

Savā pastāvēšanas laikā deju studija "Prieks" aktīvi piedalās Ventspils rīkotajos pasākumos – Bērnu svētkos, Pilsētas svētkos, pasākumos Bērnu pilsētiņā, dažādos koncertos Kultūras centrā, teātra namā "Jūras vārti", basketbola spēlēs.

Ir tapuši lieli uzvedumi - Latvijas Jaunatnes 1. Olimpiādes atklāšana, Baltijas jauniešu olimpiādes ceremonija, studijas jubilejas koncerti "Jūras vārtos", mūsdienu deju lielkoncerts.

Deju studijas kolektīvi daudz piedalās dažādos konkursos un festivālos Latvijā un arī aiz tās robežām - Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Slovākijā, Ungārijā. Deju studijas kolektīvi ir vairākkārtējie Latvijas mūsdienu deju čempioni un starptautisko konkursu uzvarētāji un laureāti.

 

Mēs priecājamies par katru dejotāju, kas ienāk mūsu lieliskajā ģimenē!

Ja Tev ir vēlēšanās ar mums būt kopā, gaidām ar lielāko prieku!

Kontaktpersona - Everita Panfiļonoka, tālr. 29157373.