Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Strautuguns" ir visjaunākais no vidējo paaudžu kolektīviem Ventspilī – esam  izveidojušies 2012. gada septembrī ar izaicinājumu – izturēt atlasi un saņemt ceļazīmi un XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem. Mums tas izdevās!

   

2013. gada vasara - XXV Vispārējie Dziesmu un XV Deju svētki

Mūsu deju kolektīva vadītāja ar nezūdošu enerģijas dzirksti – Ineta Judzika.

Mūsu enerģiju neapslāpēja apstākļi, kādos sākām mēģināt, lai sagatavotos skatei. Dejojām ziemā pat neapkurinātās telpās, ar biezām jakām mugurā.  

Bijām un esam  ar visdažādāko deju pieredzi, mūsu starpā ir tādi dejotāji, kas tikai 2012. gada rudenī uzsākuši deju soli, gan arī dejotāji ar iepriekšējo pieredz.  Mūsu kolektīvu raksturo uguntiņa, dzirksts, kas iedegas mūsos gan mēģinājumos, gan arī kāpjot uz skatuves.

Esam jautri, ar mirdzumu acīs, ar mīlestību pret apkārtējiem un deju. Esam radošu iespēju pilni un gatavi ieguldīt nopietnu darbu latviešu tautas folkloras vērtību apzināšanā, saglabāšanā un popularizēšanā kā Latvijā, tā arī aiz tās robežām.

Koncertējam Ventspils pilsētas pašvaldības organizētajos pasākumos, sadejojam ar  citiem deju kolektīviem gan šeit Ventspilī, gan viesojamies citās Latvijas pilsētās un novados.

   

2014. gada 8. februāris - ciemos pie TDA "Rucavietis" Liepājā

Esam pierādījuši to, ka nekad nav par vēlu sākt dejot, visu var apgūt, tikai jāsper pašam pirmais solis un mūs jāsameklē!

Kopš 2013. gada rudens ar Ventspils pilsētas pašvaldības atbalstu mūsu mēģinājumi notiek skaistajās Ventspils Jaunrades nama telpās un, nākot uz mēģinājumiem, novērtējam to, kas mums dots!

Tāpat ar Ventspils pilsētas domes finansiālu atbalstu šobrīd tiek šūti pirmie tērpi mūsu kolektīvam. Tā tik būs svētku sajūta, kad pirmo reizi tajos ietērpsimies! Vienlaikus pateicamies tiem kolektīviem, kas mums ir izlīdzējuši ar tērpiem, tos aizdodot!

Kolektīva mēģinājumi notiek katru otrdienu un ceturtdienu plkst. 21.00 Jaunrades namā Maiznieku ielā 11, 2. stāva zālē – ikviens ir gaidīts pievienoties mūsu kolektīvam!

Lai deg! 

Kontakti:
Ineta Judzika
Tālr. 29171856
E-pasts: [email protected]