Publicēts:   01/19/2019
Atpakaļ

Cirka programmas “Fantastiskā planēta” pirmizrāde Ventspilī

Cirka teātris “Arlekino” aicina uz programmas “Fantastiskā planēta” pirmizrādi Ventspilī, kas notiks 19.janvārī, plkst.12.00, Ventspils Kultūras centrā. Izrāde paredzēta gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 

Izrādē tiek iesaistīti gan bērni, gan viņu vecāki. Pateicoties augstajam Itālijas un Somijas mākslinieku līmenim, skatītājiem tiek radīti īsteni cirka svētki.

Cirka numuru izpildītāji tiek izvēlēti konkursa kārtībā, tādējādi tiek izslēgta iespēja, ka izrādē piedalīsies nekvalificēti  mākslinieki.

 

“Fantastiskās planētas” komanda, stāstot par uzstāšanos 19. janvārī atklāj, ka izrādei Ventspilī gatavojās ilgi: “Gatavojot programmu un veidojot repertuāru, ņēmām vērā publiku, pie kuras dodamies. Mūsu priekšrocība ir mākslinieki, kam ir pieredze darbā rietumvalstīs, kur prasības ir ļoti augstas un jāatbilst visiem izvirsītajiem kritērijiem.”

 

Laipni gaidīti “Fantastiskajā planētā”!

 

Biļetes iespējams iegādāties Ventspils Kultūras centra kasē. Cena 5.00 EUR.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].