Publicēts:   12/17/2018
Atpakaļ

Koncerts "Trīs vīri Ziemassvētkos"

17.decembrī, Ventspils Kultūras centrā, trīs spoži mākslinieki - dziedātājs Zigfrīds Muktupāvels, komponists Jānis Lūsēns un aktieris Mārtiņš Vilsons kopā radījuši brīnišķīgu svētku programmu visai ģimenei “Trīs vīri Ziemassvētkos”.

 

Programmā dzirdēsim skaistākos Jāņa Lūsēna autordarbus saspēlē ar Zigfrīda Muktupāvela izjusto dziedājumu, vijoles spēli un Mārtiņa Vilsona runāto Kārļa Skalbes dzeju, pasakām un citu autoru Ziemassvētku stāstiem.  Niansētā sarunā ar skatītāju koncerts ļaus nokļūt bērnības zemē, kad dzīve likās kā skaista un droša pasaka.

 

“Ir dažādi Ziemassvētku svinēšanas veidi,” stāsta Jānis Lūsēns. “Esam spēlējuši lielās un pārpildītās koncertzālēs, arī baznīcās, kur dziesmas skan svinīgi un skaisti, bet šoreiz gribējās mūsu klausītājam būt pavisam tuvu klāt. Kā mājās, kad katra skaņa ir kā mīlestības pilns veltījums īpašam cilvēkam.”  Koncertos pie taustiņiem būs pats komponists Jānis Lūsēns.

           

            Koncerts „Trīs vīri Ziemassvētkos” Ventspils kultūras centrā notiks 17. decembrī 19:00. Biļetes iepriekšpārdošanā  - „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā.

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].