Publicēts:   11/19/2018
Atpakaļ

Kultūras centrs aicina pieteikties Ziemassvētku pasākumiem bērniem

Kā katru gadu, Ventspils Kultūras centrā decembrī norisināsies vairāki Ziemassvētku pasākumi bērniem, uz kuriem interesenti tiek aicināti pieteikties jau laicīgi. Ziemassvētku pasākuma programmā būs jautrs uzvedums „Bailēm lielas acis jeb Ziemassvētku mistērija”, kā aī izklaidējošas rotaļas kopā ar Ziemassvētku vecīti.

Ziemassvētku uzveduma pamatā ir stāsts par to, kā Mājas pele devās svinēt Ziemassvētkus pie Lauku peles un kas pa ceļam atgadījās…. Izrādes režisore ir Vija Draviņa, izrādi spēlē Indra Vītiņa, Simona Pastore, Mētra Zikmane, Andris Lasmanis, Vita Kaudze un Raimonds Feldmanis.

Cena - 6 EUR.

Sīkāka informācija par pasākumu norisi un laikiem zvanot pa tālr. 25925524 (Ventspils Kultūras centra producente Renāte Kantsone).

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].