Publicēts:   11/17/2018
Atpakaļ

Sākas biļešu tirdzniecība uz Valsts svētku balli Kultūras centrā

Sākusies biļešu pārdošana uz Latvijas Republikas 100. gadadienai veltīto Svētku balli, kas notiks 17. novembrī plkst. 21.00 Ventspils Kultūras centrā.

 

 

Ballē par lielisku deju mūziku gādās atraktīvā grupa no Talsiem „No Baundaries”. Grupas dalībnieki iepazinušies, piedaloties raidījumā “Koru Kari”, dziedot Dzintara Čīčas vadītajā “Talsu Zilajā korī”. Grupa aktīvi muzicē un priecē publiku ar dažādu žanru mūziku visām gaumēm.  

Biļešu iepriekšpārdošana – Ventspils Kultūras centra kasē no 30. oktobra. Biļetes cena – EUR 7 (vietu skaits – ierobežots).

 

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].