Publicēts:   18/10/2018
Atpakaļ

Koncertuzvedums “Gadsimta 9 viļņi”

Sestdien, 3. novembrī plkst.16.00 teātra namā “Jūras vārti”, par godu Latvijas dzimšanas dienai, Ventspils kultūras centra amatiermākslas kolektīvi vienosies kopīgā sveicienā un uzrunās savus skatītājus ar dziesmu, deju un mūziku koncertuzvedumā “Gadsimta 9 viļņi”.

 

Koncertuzvedumā piedalīsies 42 dažādu žanru kolektīvi, pulcējot apmēram 700 dalībniekus. Programmas priekšnesumi ir tapuši, saliedējoties un radošā procesā apvienojoties vairākiem dažādu paaudžu un nacionalitāšu kolektīviem. Skatītājus priecēs 19 vokālie un vokāli instrumentālie ansambļi, 13 tautas deju un mūsdienu deju kolektīvi, 2 folkloras kopas, pūtēju orķestris un kopkoris, kurā uzviļņos 7 koru dalībnieku dziedājums. Ventspils teātra aktieru balsīs izskanēs Edmunda Rudzīša poētiskie teksti, bet Tautas lietišķo mākslas studiju “Vīkale” un “Drellītis” rokdarbnieču prievīšu raksti ir ieaudušies koncertuzveduma plakāta dizainā.

 

Koncertuzveduma māksliniecisko koncepciju, izmantojot metaforu par devīto vilni, ir veidojis režisors Imants Jaunzems, piedaloties scenogrāfei Maijai Dzenei un video māksliniekam Tomam Ošiņam.

 

Ieeja bez maksas.

Ieejas kartes no 20.oktobra ir pieejamas teātra nama “Jūras vārti” un Ventspils Kultūras centra kasēs.

 

Atbalsta Ventspils pilsētas pašvaldība, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Kurzemes plānošanas reģions, teātra nams “Jūras vārti”.

 

Rīko Ventspils Kultūras centrs.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].