Publicēts:   19/10/2018
Atpakaļ

Kora “Kaiva” vārda dienas koncerts

Piektdien, 26. oktobrī plkst.19.00 Ventspils kultūras centrā, turpinot ikgadēju tradīciju, jauktais koris “Kaiva” aicina uz savas vārda dienas koncertu.

 

Šoreiz klausītāji varēs baudīt koncertuzvedumu “Lāčplēsis tautas dziesmā”, kas pirmizrādi piedzīvoja šovasar Latviešu biedrību salidojumā. Publikas atsauksmes bija tik pozitīvas, ka šoruden šī programma tiks parādīta vēl piecas reizes dažādās Latvijas vietās, arī Ventspilī.

 

Koncertuzvedumā skanēs Zigmara Liepiņa rokoperas “Lāčplēsis” un latviešu tautas dziesmu simbioze. Atskaņojumā līdzās korim “Kaiva” piedalīsies Ventspils Jaunrades nama vokālā grupa “Ķipari”, vadītāja Marita Koha un Ventspils Latviešu biedrības vokālās studijas, vadītāja Ginta Rūse, solisti Terēza Raikstiņa un Eduards Siliņš. Koncertuzveduma režisore Ineta Kalniņa.

 

Uz tikšanos 26. oktobrī plkst. 19.00 Kultūras centra Lielajā zālē.

 

Ieeja 2.00 EUR.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].