Publicēts:   30/01/2019
Atpakaļ

Koru mūzikas koncerts “Sveču mēnesī”

Sestdien, 9. februārī plkst.14.00 Ventspils kultūras centrā uz koru mūzikas koncertu “Sveču mēnesī” aicina Ventspils senioru sieviešu kora “Ziemeļzvaigzne” dziedātājas un kolektīva mākslinieciskā vadītāja Angelika Dzintara.

 

Koncerta programmu kuplinās arī vieskolektīvi - Rīgas kultūras pils ”Ziemeļblāzma” senioru jauktais koris “Rudens dziesma” Bruno Cabuļa vadībā, Skrundas kultūras nama senioru jauktais koris “Novakars”, mākslinieciskā vadītāja Sarmīte Pavilaite un Talsu tautas nama senioru jauktais koris “Atbalss”, mākslinieciskā vadītāja Astrīda Priekule.

 

Visus kolektīvu dalībniekus vieno pārliecība, ka dziesmai ir balta dvēsele, tā dod spēku un enerģiju. Daudzu dziedātāju plecos jau guļ prāva gadu nasta, taču dziesmas brīnums ļauj pieveikt ikdienu un justies vajadzīgam,  ļauj sastapt savā ceļā arvien jaunus draugus. Dziedātāji aicina ikvienu būt tur, kur mīl dziesmu. Uz tikšanos koncertā 9. februārī! 

 

Ieeja 2.00 EUR.

 

Informējam, ka Ventspils pilsētas pašvaldības rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija.

 

Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils pilsētas pašvaldības portālā www.ventspils.lv un Ventspils Kultūras centra mājas lapā www.kulturascentrs.ventspils.lv, kā arī pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook.com, Twitter.com, Draugiem.lv un Instagram.com.

 

Jums ir tiesības pieprasīt neizmantot vai dzēst, ja tas ir tehniski iespējams, minēto fiksāciju ar Jūsu personas datiem.

 

Pārzinis: Ventspils pilsētas dome, Jūras iela 36, Ventspils, LV – 3601, e-pasts: [email protected].